ULIČNA KOŠARKA

ULIČNA KOŠARKA

r.b.

DATUMI

GRAD/ŽUPANIJA

MJESTO IGRANJA

VODITELJ

ULIČNE KOŠARKE

KONTAKT

1 10.06.2017. vanjski tereni Remete, Črešnjevec 2, ZAGREB Zagreb

Ivan Hercigonja

 091 7558488

2

15.06.2017. god. u 09.00 sati Velika Gorica (Igralište Slavka Kolara preko puta autoservisa Tomić)

Zagrebačka i Krapinsko-zagorska županija  Velika Gorica Srđan Vučičević  098 315 206

3

12.05.2017. Međimurska i Varaždinska županija Prelog Mario Bauer  099 493 2840
4  20.06.2017 u 10 sati ŠRC Klasije

Brodsko-posavska županija

Slavonski Brod  Rimac 092 3040605
5 21.06.2017 u 16.00 sati  1. osnovna škola Petrinja. Sisačko-moslavačka, Bjelovarsko-bilogorska i Karlovačka županija Petrinja Filip Dobrić  099 256 1229
6 20. i 21.06. 2017. u 9 h – Srednjoškolsko igralište, Osijek, Istarska 1 Osječko-baranjska županija Osijek Zvonimir Tucaković  091 1565389
7 10-15.08.2017. Splitsko-dalmatinska i Dubrovačko-neretvanska županija Split Damir Božinović  098 771 026

8

27.06.2017. u 8:30 sati ŠC Višnjik Zadarska i Šibensko-kninska županija Zadar  Josip Miočić  099 689 5762

9

 19.06.2017. Primorsko-goranska, Istarska i Ličko-senjska županija Pazin Armando Lušetić  091 944 7725

10

01.07.2017. u 10h. Teren pokraj sportske dvorane Lenije Vukovarsko-srijemska županija Vinkovci Mario Kokaj 092 103 0472

11

16.06.2017 u 20 sati Rekreacijski centar Požega Požeško-slavonska i Virovitičko-podravska županija Požega Alen Ivanović  098 747 881
12  

Koprivničko- Križevačka županija

Križevci

03.04. i 08.04.

Saša Šikić 098 626917, sasa_sikic@yahoo.com
      Koprivnica 27.03. i 11.04.

Boris Kapusta

Marica Korolija

boris.kapusta@podravka.hr

marica.korolija@gmail.com

      Virje 01-02.04.

Mirko Hrženjak

Ivica Molnar

hrzenjakmirko@net.hr

 ivicamolnar63@gmail.com

      Đurđevac 13.04. Ivan Đuroci ivan.djuroci@gmail.com
      Molve 10.04. Stanko Molnar stanko.molnar@kc.t-com.hr
      Drnje 05.04. Željko Golubić  zeljkogolubic@net.hr
      Koprivnički Bregi 31.03. Marijo Krstanović marijokrstanovic@gmail.com
      Gornja Rijeka 22.03. Goran Mamić goran.mamic72@gmail.com
      Sv. Ivan Žabno Predrag Uremović puspinmaster@gmail.com
      Kalnik 07.04. Igor Sedlanić isedlan@gmail.com
      Sv. Petar Orehovec Saša Šikić sasa_sikic@yahoo.com
      ŽUPANIJSKO FINALE U KRIŽEVCIMA 24.04.    

Kategorije (godišta) natjecanja i ostale detalje pronađite u našem Pravilniku